On The Rocks
www.playbike.ro
On The Rocks inscrieri On The Rocks foto/video On The Rocks program On The Rocks regulament On The Rocks Unde On The Rocks cazare On The Rocks contact On The Rocks
Clasament 2014

Înscrieri On The Rocks

Inscrie-te
Vă rugăm respectuos să vă înscrieţi online, în acest fel nu veţi mai completa nici un formular la faţa locului.

Înscrierile online se taxează cu 80 RON de persoană, iar cele făcute la concurs cu 100 RON de persoană şi se achită la in momentul primirii pachetului de înscriere.

Concurentii vor trebui sa achite şi o garanţie în valoare de 30 de ron pentru cipul de cronometrare. Garanţia se va restitui la finalizarea concursului.

Minorii vor descărca declaraţia de răspundere pentru părinţi şi se vor prezenta cu un exemplar autentificat notarial, în caz contrar riscând să nu poată participa la compeţitie.

Înscrierile online se vor închide miercuri 24 septembrie 2014 ora 23:59.

Pachetul de înscriere la PlayBike - On The Rocks va fi oferit participanţilor la faţa locului şi cuprinde următoarele:
- 3 urcări cu cabina în masivul Postavarul, două în data de 27 septembrie şi una în 28 septembrie;
- 3 urcări din Braşov în Poiana Braşov, separat de mijloacele de transport în comun;
- stickere Avalanche - On The Rocks;


Declaraţie parinţi

Înscrierile online au fost închise!

Concurenţi inscrişi

Afişază concurenţii de la categoria:
Nume Oras Categorie Club/Sponsor Bicicleta
1 Achim Marian Bucuresti Masters
dartmoor hornet
2 Ada Țucă Brașov Open Femei
-
3 Adrian Guriev Brasov Masters
Corratec x-force 3.0
4 Adrian Lucskai Oradea Seniori
Santacruz Nomad
5 Alexandru Balan Bucuresti Juniori
-
Cube
6 Alexandru Georgescu Sighisoara Seniori
Commenca
7 Alexandru Lazarescu Bucuresti Masters
Tanga Moteurs
Trek Scratch
8 Ana Bartha Bucuresti Open Femei
9 Babeș Adrian Râșnov Juniori
Cube Acid 2012
10 Babeș Cristian Râșnov Juniori
Focus
11 Bădilă Andrei Braşov Juniori
Dartmoor
12 Baier Christoph Brasov Seniori
13 Bajenaru Cezar Brasov Seniori
RaidExtrem
Cannondale
14 Bándi László Miercurea Ciuc Seniori
MetalSan VasÜzlet
Merida
15 Barabas Domokos Brasov Masters
Trek
16 Barabas Lorand Brasov Juniori
dhx ram
17 Barti Attila Brasov Seniori
18 bartolomei ionut buzau Masters
focus
19 Bega Cristian Brasov Seniori
UMF
20 Begidzsan Laszlo Targu Mures Masters
Asociatia Freesport
Cube
21 Benghea Florin Brasov Seniori
ScoalaMTB.ro
Felt
22 Berinde Raul Brasov Juniori
Dragados construct
Nukeproof scalp
23 Blagoi Adrian Bucuresti Juniori
UMF
24 Boca Alexandra Cluj Napoca Open Femei
scott
25 Bogdan Ionescu București Seniori
www.rcracing.ro
specialized
26 Bonta Remus Rasnov Juniori
Specialized
27 Bontas Radu Focsani Masters
Vektor
28 Borkics Dorian Brasov Juniori
TrailBros
NS
29 BOTEA ADRIAN BRASOV Masters
COMMENCAL
30 Brinzila Denis Miercurea-Ciuc Juniori
Impulse DHS
31 Brisan Adrian Baia Mare Seniori
Trek
32 Burnea catalin Tudor Brasov Masters
Trek
33 Campian Sergiu Brasov Juniori
Cube analog 2014
34 Carcel Adrian Brasov Masters
Kona Dawg
35 Carciag Andrei Sibiu Seniori
Ideal Geiger Team
Trek
36 Cârsteanu-Dombi András Sfintu Gheorghe Seniori
MOUNTAIN RIDERS ORADEA
Commencal
37 Chilea Razvan Zalau Seniori
Bikenet.ro
Commencal
38 Ciupitu Viorel Bucuresti Masters
Bikexpert Troy Lee Designs Leatt Utopia
Cube
39 Clinciu Sebastian Brasov Masters
HCMM
CUBE Stereo
40 Cocis Georgian Seniori
Santa Cruz
41 Cojuhovschi Claudiu Cluj-Napoca Masters
specialized stumpjumper 2012
42 Coman Ionut Valentin Drajna de Jos Juniori
-
Ferini
43 Constandis Catalin Brasov Masters
Cube
44 Constantin Caciuleanu Piatra Neamt Seniori
Felt Redemption
45 Constantinescu Andrei Bucuresti Seniori
-
corratec x-vert motion
46 Costi Iordan Brasov Seniori
DirtBike.ro
Trek
47 Covaci Mihai Alexandru Bucuresti Juniori
Scott
48 Crutu Iustinian Brasov Seniori
Rose Red Bull
49 Csiszer Zsombor Ádám Miercurea Ciuc Masters
Harghita Triathlon Club
Pegas
50 Dan Lucea Brasov Veterani
-
Mongoose
51 Dan Oprita Brasov Seniori
Giant
52 Danalache Mircea Brasov Masters
buzunarul meu
umf
53 Danciu Constantin Sorin Buzau Seniori
-
COMMENCAL
54 Daniel Dumitrescu Bucuresti Masters
Troy Lee Designs / Nukeproof / Utopia / Leatt
Nukeproof
55 Davidescu Marius Brasov Seniori
Rockrider FR6
56 Diac Octavian Brasov Masters
dcb
Scott
57 Dinu Andrei Sibiu Masters
EcoSportTeam
Specialized
58 Dinu Purice Rasnov Masters
scoalaMTB.ro
Specialized
59 DRAGHICI FLAVIU Sibiu Seniori
Specialized
60 Dragomir Alexandru Brasov Masters
b'twin
61 Dragos Mitroi Bucuresti Masters
FreeRider.ro
KTM Lycan
62 Duicu Romeo Rasnov Masters
motoland
cannondale
63 Dumitrache Vlad Brasov Seniori
Optim Bike
Lapierre
64 Falamas Claudiu Sibiu Masters
EcoSportTeam
Haibike
65 Felix Kerekes Brasov Seniori
Mongoose
66 Florian Nazdravan Brasov Masters
Specialized
67 Florin Liviu Betivoiu Brasov Masters
Nukeproof Mega
68 Fogarassy Botond Cluj-Napoca Juniori
InterTeam
Cube AMS 150
69 Gabriel Baragan Rasnov Seniori
ScoalaMTB.ro / Melc Racing
Ragley Blue Pig
70 Galu Florin Brasov Seniori
Trek
71 Gergely Andrei Brasov Masters
Kona
72 Gheorghe Florin Brasov Masters
Santacruz
73 Ghic Tudor Zalau Juniori
UMF Fredy
74 Giolu Andrei Bucuresti Seniori
Commencal
75 Grangor Laurentiu Brasov Masters
Norco
76 Grosu Sebastian Sinaia Juniori
Funride Team / Devinci Bikes, Renthal, Dragon,
Turner
77 Gulie Alexandru Bucuresti Seniori
Bike Nature
Dartmoor
78 Hila Tiberiu Sibiu Seniori
Trek
79 Horatiu Ban Cluj-Napoca Seniori
Canyon
80 Hunyadi Mihai Bistrita Masters
Bistritz Bike Shop Banshee Bikes Maxxis IXS
Banshee Scythe
81 Iatan Razvan Codlea Juniori
Trek
82 Ignat Mircea Paul Brasov Seniori
Dirtbike.ro
Trek
83 Ionut Iordache Bucuresti Masters
BikeNature
RAM
84 Irincu Razvan Ghimbav Juniori
Dartmoor
85 Jákob Ede Sighetu Marmatiei Seniori
-
cannondale
86 Kelemen Arpad Miercurea Ciuc Masters
NoMad Merida CST
Merida
87 kinda geza miercurea ciuc Seniori
ride more/burn
trek
88 Kozma Robert Brasov Seniori
nu se poate
secret
89 Larisa Cobianu Brasov Open Femei
orbea.ro
Orbea
90 Laszlo Sandor Baraolt Masters
Specialized XC Pro
91 László Zalán Miercurea Ciuc Seniori
Giant
92 Loghin Andrei Brasov Juniori
-
Evil
93 Lopataru Bogdan Buzau Seniori
Haibike trailstar
94 Lucian Fratila Brasov Seniori
HCMM
Giant/Commencal
95 Lukacsi Laszlo Odorheiu Secuiesc Masters
BikeDistrict
YT Industries
96 Mancas Victor Brasov Seniori
Optim Bike
Merida
97 Marcu Dan Miercurea Ciuc Seniori
Surmont/Trek/ION
TREK
98 Marian Zalau Juniori
-
Lapierre
99 Marian Alexandru Daniel Zalau Juniori
Lapierre
100 Marian Lucia Mihaela Brasov Open Femei
Me
DiamontBack
101 Marin Bogdan Brasov Seniori
Optim Bike
Saracen
102 Maximilian Munteanu Braşov Masters
#RideForRadu
GT
103 Mihai Banu Brașov Seniori
UMF
104 Mihai Dumitrescu Brasov Masters
rosoftlab
specialized
105 Mihai Voicu Bucuresti Masters
SC
106 Mihali Ioan Brasov Masters
Kona Stinky
107 Mircea Cojocaru Brasov Masters
Specialized
108 Mircea Fanatan Baia Mare Masters
Garage Racing
Trek Slash
109 Mirescu Stefan Sibiu Seniori
-
nukeproof
110 Mititean Alexandru Rasnov Seniori
ScoalaMTB.ro
Santa Cruz Nomad
111 Moise Marius Rasnov Masters
ScoalaMTB.ro
Scott
112 Moldovan Tudor Baia Mare Seniori
Morewood
113 Moldoveanu Cristian Brașov Seniori
-
Commencal Meta AM 666
114 Morariu Tudor Brasov Juniori
Bran Belvedere
Trek session 8
115 moraru ionel brasov Masters
lapierre
116 Moraru Remus Mircea Miercurea Ciuc Juniori
Trek/Kellys
117 Morosanu Razvan Ghimbav Juniori
Giant
118 Mos Mihai Oradea Seniori
Ironhorse
119 Mos Sebastian Oradea Masters
Mondracker Foxy
120 Muresan Alexandru Ciprian Baia Mare Seniori
Bikenet/bikesport
Rocky Mountain
121 Nagy Laszlo Odorheiu Secuiesc Masters
BikeDistrict
Merida
122 Nagy Tamas Jozsef Oradea Seniori
RAM
123 Neagu Madalin Buzau Seniori
-
UMF Duncan 2
124 Neculoiu Razvan Rasnov Juniori
adivor ski, Bilă, Luxera
SCOTT GAMBLER
125 Nedelcu Flavius Dimitris Brasov Seniori
-
GT Force
126 Nenciu Andreea Brasov Open Femei
Roata Emil, Nicu :)
-
127 Nicolae Dogariu Brasov Veterani
Scott
128 Niculescu Brasov Masters
Orbea
129 Olteanu Sergiu Sibiu Masters
EcoSportTeam
Trek
130 onaca mircea oradea Seniori
Greenbike.ro
Santa Cruz Nomad
131 Ovidiu Alexandru Teglas Brasov Masters
-
cube
132 Paca Sergiu Sighisoara Masters
Trails
commercial
133 Pál Gábor Miercurea Ciuc Seniori
Specialized
134 Parau Sorin Hateg Seniori
BikeXpert Racing Team
Nukeproof Mega TR
135 Pintec Adrian Brasov Seniori
Lapierre
136 Pista Bacii brasov Seniori
Playbike
trek smecher
137 Pobozsnyi Lorand Baia Mare Seniori
RAM DH
138 Pop Adrian Cluj Napoca Masters
Focus
139 Proca Andrei Brasov Seniori
Specialized
140 Rabatin Paul Brasov Masters
Trek
141 Racoviţă Claudiu - Andrei Bacău Seniori
Dartmoor
142 Rădoi Mihail Moreni Seniori
-
Norco
143 Radu Gavrila Brasov Masters
Loading...
Cannondale
144 Radu Lungu Sibiu Masters
3S
....
145 Radu Petarda Brasov Seniori
Cheile Gradistei
Trek
146 Rakosi Zoltan Baia Mare Masters
Be one
147 Rakossy Alpar Miercurea-Ciuc Seniori
Garage-Racing
Merida
148 Razvan Balan Bucuresti Masters
-
Specialized
149 Razvan Damian Bucuresti Masters
iBike Racing TSG / ONE INDUSTRIES
Intense SS
150 Razvan Todor Brasov Masters
Commencal
151 Reisz Zoltan Miercurea Ciuc Juniori
Kerekvar
rock machine
152 Remus Roland Brasov Masters
Commencal
153 Roata Emil Brasov Masters
LosBalauros/ Industriile EMA
Trek Slash 7
154 Roata Mihai Emil Brasov Veterani
Industriile EMA
Gary Fisher Fat Possum XO
155 Robert Becze Brasov Seniori
Los Balauros
Lapierre
156 Robert Lorincz Brasov Masters
NJA
Rock Machine
157 Roman Catalin - Gabriel Moreni Seniori
-
Btwin
158 Roman Mihnea Brasov Seniori
Commencal
159 Roscan Catalin Bucuresti Seniori
Nu
Nukeproof Scalp
160 Rosioru Daniel Marius Buzau Masters
XC Riders
Cube
161 Rosu Traian Brasov Masters
Specialized
162 Rugacs Mihai Sacele Juniori
Ram
163 Sacuiu Razvan Brasov Juniori
-
Commencal
164 Sava Ioan-Andrei Brasov Seniori
TrailBros
Morewood
165 Schiopu Cosmin Brasov Seniori
DaBomb Dirt Bomb
166 Sebastian Franz Brasov Masters
Commencal
167 Sidoreac Florin Brasov Masters
Cube
168 Silviu Stoian Brasov Masters
-
Trek
169 Sorin Chebac Brasov Masters
vectra zarnesti
Trek SLASH
170 Spulber Dan Zarnesti Masters
Sponser Team
cube
171 Stanescu Tiberius Brasov Veterani
Ghost
172 Stanila Alin Rasnov Masters
ScoalaMTB.ro
mondraker
173 Stoian Radu Teodor Brasov Seniori
Stabilus Romania.SRL
Ns surge
174 Stoica Edina Brasov Open Femei
175 Stoica Ginel Popesti Leordeni Seniori
meriva
176 Stoica Radu Brasov Seniori
UMF
177 Szoradi Zoltan Cluj Masters
yoppi.ro
Santa Cruz
178 Tabacaru Vlad Bucuresti Seniori
Specialized
179 Tamas Debreczeni Baia Mare Masters
Garage Racing
Merida
180 Ticusan Adrian Brasov Seniori
Giant
181 Tintea Rares Brasov Juniori
Ram DH
182 toma constantin sfantu gheorghe Masters
lapierre spicy 916
183 tudor bogdan alexandru ploiesti Masters
scott voltage
184 Tudor Fantu Brasov Masters
Tanga Moteurs
Scott
185 Turcu Alexandru Ghimbav Juniori
Trek
186 Turcu Octavian Teisani Juniori
Magellan
187 Tusi Miercurea Ciuc Masters
Kerekvar
RockMachine Whizz
188 Urdea Bogdan Brașov Seniori
RapGrpup
Trek
189 Urdeanu Mihai Cristian Brasov Seniori
Trek Slash8
190 Valeanu Cosmin Brasov Seniori
Los Balauros
GT Fury
191 Vasilevschi Sergiu Codrin Brasov Veterani
Merida
192 Victor Popa Brasov Seniori
GIANT
193 Viezer Daniel Baia Mare Seniori
Garage Racing
Demo 8
194 Vitcovschi Mihai-Andrei Brasov Juniori
Vezi sa nu :)))
Scott Gambler
195 vlad pescaru sf gheorghe Seniori
show time
comencal
196 vlasceanu horia brasov Masters
commencal
197 Voicu Valentin Cosmin Buzau Seniori
Commencal Meta
198 Zagrean Petra Bistrita Open Femei
Bistritz Bike Shop Banshee Bikes Maxxis IXS
Banshee Legend
199 Zengal Cristian Busteni Masters
Treck remedy 7


Eveniment organizat cu sprijinul:

Sponsori principali:

INA Group WePlay SRAM RockShox Kali Troy Lee Designs Nukeproof
Caprices Oneal thundertools Royal Compass Vectra Ciuc Casa Cranta
Buff Diva in Bocanci

Parteneri Media:

DirtBike Freerider Ciclism OutInMures